Kredyty Hipoteczne w UK – Wojciech Symonowicz

Wojciech Symonowisz doradca hipoteczny Milton Keynes

Zasady nabywania nieruchomości znane mi z Polski z czasów kiedy poszukiwałem mieszkania bardzo różnią się od tych, które obowiązują w Wielkiej Brytanii.

Dlatego postanowiłem się przyjrzeć zagadnienią związanym z kredytowaniem zakupu pierwszej nieruchomości w UK zanim popełnię jakiś kosztowny błąd.

Ponieważ kilkoro z moich znajomych już kupowało i sprzedawało swoje domy na wyspie, słyszałem że jest to proces niewdzięczny i dość skomplikowany. Czy można sobie ułatwić przygotowanie do tak ważnego kroku i czy zlecenie komuś pomocy w przejściu przez cały proces nabycia domu lub mieszkania jest kosztowne?

Zapraszam do wysłuchania podkastu Wojciechem Symonowiczem – brokerem kredytowym z Milton Keynes, który od lat pomaga w pozyskiwaniu kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej nieruchmości w UK do bezpośredniego kontaktu z Wojciechem (link poniżej) lub do dołączenia do naszej “tajnej/poufnej” grupy na Facebooku na której Wojciech w miarę możliwości udzieli Wam dodatkowych informacji.

Przydatne linki:

Tu można znaleźć mojego gościa:

Wojciech Symonowicz – Doradca Hipoteczny Milton Keynes

Link do zamkniętej grupy na FB Emigracja Oswojona

Współautorzy:

Muzyka do podkastu: Dariusz Plecki

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here